O Klinice

Zdrowie i uroda w jednym miejscu! W klinice myMed możesz powierzyć swoje zdrowie lekarzo specjalistom, a także zadbać o swoją urodę umawiając się do lekarza medycyny estetycznej. Unikalny koncept dbania o zdrowie i urodę w jednym miejscu zapewnia pacjentowi nowoczesne a zarazem holistyczne podejście medyczne. Poszczególne sfery życia człowieka stanowią niepodzielną całość. Nie będziemy atrakcyjni nie będąc zdrowym. Ważne jest spowolnienie procesów starzenia się zachowując atrakcyjny wygląd,  dbając jednocześnie o zdrowie. Teraz dla Twojej wygody umówisz termin u lekarza online oraz opłacisz wszystkie usługi i zabiegi online. 

Klinika myMed, czyli jak zyskać atrakcyjny i zdrowy wygląd w jednym miejscu

Klinika myMed to innowacyjne miejsce, w którym zadbasz jednocześnie o swoje zdrowie i urodę – a czy istnieje coś piękniejszego niż zdrowy i zadbany człowiek?

Klinika dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, a jakość wykonywanych usług jest naprawdę wysoka. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Klinika jest dostępna dla wszystkich, więc nie czekaj i sprawdź jak możesz zadbać o swoje zdrowie i urodę.

Jakie możliwości daje wizyta w klinice?

Medycyna estetyczna

W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, która staje się coraz bardziej popularna, szczególnie wśród Pań. Dzięki nim nie tylko poprawisz swój wygląd, ale jednocześnie zyskasz pewność siebie, co na pewno zaprocentuje w wielu sferach Twojego życia. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, najlepszemu sprzętowi oraz wykształconej kadrze możesz przystąpić do zabiegu bez stresu i zbędnych obaw. W klinice myMed wykonasz zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu, nowoczesny i bardzo skuteczny lifting powiek przy użyciu Plasmy IQ oraz zabiegi HiFu.

Stomatologia estetyczna

Jeżeli Twoim marzeniem jest olśniewający uśmiech, dokładnie taki jaki posiadają znane aktorki, czy modelki w popularnych czasopismach – to miejsce jest stworzone dla Ciebie! W klinice myMed usuniesz złogi miękkie (w tym np. resztki pokarmu), których nie jesteś w stanie usunąć szczoteczką, a także kamień nazębny. Wykonane zabiegi wpłyną pozytywnie także na Twój oddech. Zdrowe i zadbane zęby są najlepszą wizytówką!

Neurologia

Borykasz się z uciążliwymi migrenami lub przewlekłymi bólami kręgosłupa, przez co często umykają Ci ważne chwile i czas, który mógłbyś spędzić z rodziną lub znajomymi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Odwiedź klinikę myMed, skonsultuj się ze specjalistą i pożegnaj ból raz na zawsze. Niemożliwe? A jednak! Uznani lekarze neurolodzy wyleczą Twoje migreny za pomocą toksyny botulinowej, a bóle kręgosłupa ukoi metoda mezoterapii.

Dermatologia

Piękna i zadbana skóra to oznaka zdrowia i młodości, a także nasza wizytówka na długie lata. Dlatego też warto szczególnie o nią się troszczyć na co dzień, ale również wspomagać zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej, a wszystkie niepokojące zmiany konsultować ze specjalistą. Wszystkie zabiegi w naszej klinice są wykonywane na najwyższym poziomie z zastosowaniem nowoczesnych technologii. W klinice my med wykonasz testy alergologiczne pod kątem 40 alergenów, przebadasz i usuniesz się znamiona skórne oraz pozbędziesz się blizn i przebarwień. Ponadto podczas wizyty u alergologa badanie spirometrem wykonasz bezpłatnie.

Alergologia

Bez względu na to, czy borykasz się z nie do końca zorganizowaną alergią już od dawna, czy też dopiero co coś Cię uczuliło i nie wiesz jak sobie poradzić, powinieneś skorzystać ze specjalistycznych usług z dziedziny alergologii. Statystyki dowodzą, że wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy ze  swojej alergii, a gorszy nastrój, katar, problemy z żołądkiem czy podrażnienia na skórze wiąże z innymi przypadłościami. Przyjdź do naszej kliniki i wykonaj panel badania reakcji na 40 najpopularniejszych alergenów. Dzięki nim w szybki, bezpieczny i niemal bezbolesny sposób możesz dowiedzieć się, co jest przyczyną Twojego uczulenia.

Ilość specjalistów

Różne usługi

Zadowoleni pacjenci

Inne

Dorota Kozdraj

Dorota Kozdraj

Lekarz Medycyny Estetycznej

Katarzyna Legieć

Katarzyna Legieć

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Katarzyna Wróblewska

Katarzyna Wróblewska

Pielęgniarka dyplomowana, Kosmetolog

Jarosław Zagórski

Jarosław Zagórski

Neurolog i lekarz medycyny estetycznej

Rafał Kijek

Rafał Kijek

Dermatolog i lekarz medycyny estetycznej.

Adres Kliniki

~|icon_pin~|elegant-themes~|solid
ul. Wolność 2,

01-018 Warszawa

Kontakt

~|icon_mobile~|elegant-themes~|outline
~|icon_mail_alt~|elegant-themes~|outline

Płatności