O Klinice

Zdrowie i uroda w jednym miejscu! W klinice myMed możesz powierzyć swoje zdrowie lekarzo specjalistom, a także zadbać o swoją urodę umawiając się do lekarza medycyny estetycznej. Unikalny koncept dbania o zdrowie i urodę w jednym miejscu zapewnia pacjentowi nowoczesne a zarazem holistyczne podejście medyczne. Poszczególne sfery życia człowieka stanowią niepodzielną całość. Nie będziemy atrakcyjni nie będąc zdrowym. Ważne jest spowolnienie procesów starzenia się zachowując atrakcyjny wygląd,  dbając jednocześnie o zdrowie. Teraz dla Twojej wygody umówisz termin u lekarza online oraz opłacisz wszystkie usługi i zabiegi online. 

Klinika myMed, czyli jak zyskać atrakcyjny i zdrowy wygląd w jednym miejscu

Klinika myMed to innowacyjne miejsce, w którym zadbasz jednocześnie o swoje zdrowie i urodę – a czy istnieje coś piękniejszego niż zdrowy i zadbany człowiek?

Klinika dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, a jakość wykonywanych usług jest naprawdę wysoka. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Klinika jest dostępna dla wszystkich, więc nie czekaj i sprawdź jak możesz zadbać o swoje zdrowie i urodę.

Jakie możliwości daje wizyta w klinice?

Medycyna estetyczna

W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, która staje się coraz bardziej popularna, szczególnie wśród Pań. Dzięki nim nie tylko poprawisz swój wygląd, ale jednocześnie zyskasz pewność siebie, co na pewno zaprocentuje w wielu sferach Twojego życia. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, najlepszemu sprzętowi oraz wykształconej kadrze możesz przystąpić do zabiegu bez stresu i zbędnych obaw. W klinice myMed wykonasz zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu, nowoczesny i bardzo skuteczny lifting powiek przy użyciu Plasmy IQ oraz zabiegi HiFu.

Stomatologia estetyczna

Jeżeli Twoim marzeniem jest olśniewający uśmiech, dokładnie taki jaki posiadają znane aktorki, czy modelki w popularnych czasopismach – to miejsce jest stworzone dla Ciebie! W klinice myMed usuniesz złogi miękkie (w tym np. resztki pokarmu), których nie jesteś w stanie usunąć szczoteczką, a także kamień nazębny. Wykonane zabiegi wpłyną pozytywnie także na Twój oddech. Zdrowe i zadbane zęby są najlepszą wizytówką!

Neurologia

Borykasz się z uciążliwymi migrenami lub przewlekłymi bólami kręgosłupa, przez co często umykają Ci ważne chwile i czas, który mógłbyś spędzić z rodziną lub znajomymi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Odwiedź klinikę myMed, skonsultuj się ze specjalistą i pożegnaj ból raz na zawsze. Niemożliwe? A jednak! Uznani lekarze neurolodzy wyleczą Twoje migreny za pomocą toksyny botulinowej, a bóle kręgosłupa ukoi metoda mezoterapii.

Dermatologia

Piękna i zadbana skóra to oznaka zdrowia i młodości, a także nasza wizytówka na długie lata. Dlatego też warto szczególnie o nią się troszczyć na co dzień, ale również wspomagać zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej, a wszystkie niepokojące zmiany konsultować ze specjalistą. Wszystkie zabiegi w naszej klinice są wykonywane na najwyższym poziomie z zastosowaniem nowoczesnych technologii. W klinice my med wykonasz testy alergologiczne pod kątem 40 alergenów, przebadasz i usuniesz się znamiona skórne oraz pozbędziesz się blizn i przebarwień. Ponadto podczas wizyty u alergologa badanie spirometrem wykonasz bezpłatnie.

Alergologia

Bez względu na to, czy borykasz się z nie do końca zorganizowaną alergią już od dawna, czy też dopiero co coś Cię uczuliło i nie wiesz jak sobie poradzić, powinieneś skorzystać ze specjalistycznych usług z dziedziny alergologii. Statystyki dowodzą, że wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy ze  swojej alergii, a gorszy nastrój, katar, problemy z żołądkiem czy podrażnienia na skórze wiąże z innymi przypadłościami. Przyjdź do naszej kliniki i wykonaj panel badania reakcji na 40 najpopularniejszych alergenów. Dzięki nim w szybki, bezpieczny i niemal bezbolesny sposób możesz dowiedzieć się, co jest przyczyną Twojego uczulenia.

Ilość specjalistów

Różne usługi

Zadowoleni pacjenci

Inne

Katarzyna Nielepkowicz

Katarzyna Nielepkowicz

Lekarz medycyny estetycznej

Jarosław Zagórski

Jarosław Zagórski

Neurolog i lekarz medycyny estetycznej

Rafał Kijek

Rafał Kijek

Dermatolog i lekarz medycyny estetycznej.

Dorota Kozdraj

Dorota Kozdraj

Lekarz Medycyny Estetycznej

Paulina Kopaczel

Paulina Kopaczel

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Katarzyna Wróblewska

Katarzyna Wróblewska

Pielęgniarka dyplomowana, Kosmetolog

Adres Kliniki

~|icon_pin~|elegant-themes~|solid
ul. Wolność 2,

01-018 Warszawa

Kontakt

~|icon_mobile~|elegant-themes~|outline
~|icon_mail_alt~|elegant-themes~|outline

Płatności